iMagazine

Inkubator Mobilny SCFP – polskie aplikacje w App Store

09/03/2012, 14:06 · · · 0

Inkubator Mobilny SCFP to aplikacja służąca do stymulowania wyobraźni w procesie wymyślania nowatorskich aplikacji mobilnych.

Umożliwia gromadzenie pomysłów oraz pomaga zgłaszać je do Inkubatora Mobilnego, który zbada ich potencjał biznesowy i – gdyby pomysł okazał się intratny – zajmie się kompleksowo jego realizacją w zamian za procent od zysków.

Nazwa Producenta: SCFP S.A.

Nazwa Kategorii: Business

Link iTunes: http://itunes.apple.com/pl/app/inkubator-mobilny-scfp/id491448801?mt=8

Cena: aplikacja bezpłatna

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK