iMagazine

∞ Everyday Frames [timelapse]

10/03/2012, 20:17 · · · 0

Od dwóch dni bawię się Frames, app na iPhone’a od Studio Neat, autorstwa twórców Glifa. Chciałem Wam zaprezentować krótką zajawkę filmu nad którym pracuję — mam nadzieję, że za dużo nie zdradzę nim, ale wkrótce postaram się przygotować cały … Powiem jedno: zabawa jest przednia, a aplikacja jest po prostu genialna. Prosta, mega-intuicyjna i polecam ją wszystkim, którzy chcą poeksperymentować z filmami poklatkowymi za pomocą iPhone’a.

dwóch dni bawię się Frames, app na iPhone'a od Studio Neat, autorstwa twórców Glifa. Chciałem Wam zaprezentować krótką zajawkę filmu (...)

" target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK