iMagazine

∞ Rewolucyjna bateria w iPadzie 3G

12/03/2012, 15:15 · · · 0

Od premiery część z nas przeklina iPada, nazywając go nudnym, a inni z kolei są zachwyceni, przede wszystkim ekranem, ale również wprowadzeniem technologii LTE. Wszyscy jednak pomijamy jedną bardzo ważną rzecz – technologię użytą w baterii. iPad 2 miał akumulatorek o pojemności 25Wh, co przelicza się na 6944mAh. iPad 3G ma prawie podwojoną o pojemności 42Wh (11.666mAh). Pomimo tego, tablet nadal wytrzymuje 10 godzin pracy, wg. specyfikacji testów Apple. To powinno zwrócić nam uwagę na to ile nowy ekran i inne podzespoły pożerają prądu.

A teraz czekamy na rozebranie nowej zabawki przez iFixit – może przy okazji zrobią z tego jakiś ciekawy timelapse


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK