iMagazine

∞ Miesiące oczekiwań zakończone zniesmaczeniem – Samsung wypuszcza ICS dla SGS II

13/03/2012, 10:35 · · · 0

Przemek Pająk:

Tak więc, mówiąc najzupełniej szczerze, jeśli nie musicie, to raczej nie aktualizujcie swoich Samsungów Galaxy SII do Androida 4.0. Ja już żałuje.

Nigdy nie miałem jeszcze tak negatywnych odczuć w iOS. Nigdy. Androidowcy … patrząc na HTC One to chyba wybrałby go jeśli szukałbym zintegrowanego systemu. Jeśli nie to tylko Nexus. A najlepiej to przesiadł się na znacznie bardziej user-friendly platformę.

Przemek Pająk:
Tak więc, mówiąc najzupełniej szczerze, jeśli nie musicie, to raczej nie aktualizujcie swoich Samsungów Galaxy SII do Androida 4.0. Ja już żałuje.

Nigdy nie miałem jeszcze takich odczuć w iOS. Androidowcy ... patrząc na HTC One to chyba wybrałby go jeśli szukałbym zintegrowanego systemu. Jeśli nie to tylko Nexus.

" target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK