iMagazine

∞ Cinemagr.am – proste Cinemagraphs pod iOS

14/03/2012, 10:29 · · · 0

Powiększ zdjęcie, aby obejrzeć animację

To co kiedyś wymagało mozolnej pracy, sporej wiedzy i umiejętności, dzisiaj zostało relegowane do kilku prostych kliknięć w aplikacji na iOS. Mówiąc o mozolnej pracy mam na myśli oczywiście Cinemagraphy, które zostały opatentowane przez Kevina Burga i Jamiego Blacka w 2011 roku. Od paru dni z kolei można pobrać app, który zrobi to wszystko za nas … no prawie. Aplikacja ma pewne ograniczenia, jak chociażby długość trwania animacji, a sam interfejs nie ma odczucia natywnej aplikacji iOS – prawdopodobnie została napisana w jakiś dziwny sposób, bo trwają prace nad wersją Androidową.

Moje przykłady

Revving

Drive by

Program możecie pobrać tutaj. Wrzucajcie w komentarzach też linki do własnych produkcji.

Zdjęcie: Cinemagraph™ © 2011 Jamie Beck & Kevin Burg


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK