iMagazine

∞ WD My Book Thunderbolt Duo w Polsce w następnym kwartale (Q2 2012)

15/03/2012, 13:43 · · · 0

Western Digital:

Z uwagi na kompletne wyposażenie, niezawodną archiwizację oraz najszybszy zapis i odczyt plików, dysk zewnętrzny My Book Thunderbolt Duo jest szczególnie polecany dla użytkowników posiadających olbrzymią ilość cyfrowych plików (na przykład filmów, muzyki, zdjęć).  Ponadto ustawienie trybu RAID 1 umożliwia stworzenie drugiej kopii plików na dysku, dzięki czemu ważne dane są podwójnie zabezpieczone. Urządzenie wspiera także tryb JBOD  (przypisanie każdego dysku do konkretnego zadania), co jest świetnym rozwiązaniem dla użytkowników pracujących w środowisku Windows na komputerze Mac.

Dodatkowo My Book Thunderbolt Duo jest kompatybilny z oprogramowaniem Mac OS Time Machine, zaraz po wyjęciu z pudełka, i został wstępnie sformatowany w  systemie plików HFS + Journaled. Produkt objęty jest ograniczoną 3-letnią gwarancją producenta.

Cena i dostępność
My Book Thunderbolt Duo będzie dostępny w Polsce już w następnym kwartale. Przewidywana cena za pojemność 4 TB wynosić będzie ok. 2.100 zł  a 6 TB – 2.500 zł.

To prawdopodobnie będzie idealny kompan do MacBooka z ekranem bardzo-bardzo-wysokiej-rozdzielczości, na którego czekam.

0

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.