iMagazine

∞ Hotspot osobisty w iPad 3G (trzeciej generacji)

19/03/2012, 15:51 · · · 0

Kilka osób się mnie pytało czy działa wreszcie ten Hotspot osobisty w iPadzie 3G czy nie działa. Przecież pisałem, że nie działa, a powinien. Już wyjaśniam. Jak włożycie do iPada 3G kartę Orange lub T-Mobile to w chwili obecnej opcja Hotspotu się Wam nie pojawi. Jest tak dlatego, że te sieci będą miały iPada 3G w oficjalnej dystrybucji w Polsce dopiero od piątku. Pewnie więc w piątek lub może wcześniej pojawi się uaktualnienie ustawień operatora i Hotspot się pojawi. Inaczej jest jeśli włożycie kartę innego operatora np. Play. Operatorzy nie mający iPada 3G w oficjalnej dystrybucji nie mają predefinjowanych ustawień operatora w systemie i dlatego można wejśc w Ustawienia->Dane sieci kom i w pole Modem internetowy wpisać odpowiednie dane. Potem tylko restart i opcja HotSpotu będzie możliwa do włączenia w Ustawienia->-Sieć.

 

 

 

 

PS. W T-Mobile miałem dziś zmierzony transfer 25,03 Mb/s w pomieszczeniu.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK