iMagazine

∞ Dostępność iPada 3 wzrasta – obecnie 1 do 2 tygodni

20/03/2012, 18:53 · · · 0

Online’owe sklepy Apple mają obecnie lepszą dostępność iPadów najnowszej generacji. Czas dostawy, w parę godzin po jego pojawieniu się w Apple Store, szybko skoczył do 2-3 tygodni. Dzisiaj spadł do 1-2 tygodni, co dobrze wróży polskiej premierze – miejmy nadzieję, że wszyscy chętni dostaną sztukę (lub dwie) dla siebie. Jeśli jesteście ciekawi powodów, to dzisiaj Norbi podjął próbę analizy tego faktu w ostatnim odcinku naszego podcastu.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK