iMagazine

∞ OS X Mountain Lion Developer Preview 2 i iCloud Tabs

20/03/2012, 17:26 · · · 0

Od paru dni dostępna jest kolejna beta Mountain Liona – przez to całe zamieszanie z nowym iPadem zupełnie przegapiłem tą informację. Sporo rzeczy niewątpliwie poprawiono, ale przede wszystkim wprowadzono kilka nowych funkcji, które zapewne w kolejnych wersjach będą udoskonalane. Twitterowicze zapewne docenią fakt, że powiadomienia w końcu pojawiają się w Centrum Powiadomień, ale mnie osobiście znacznie bardziej spodobało się zupełnie co innego …

iCloud Tabs

Ewidentnie widać, że iCloud cały czas się rozwija – pod niektórymi względami jest bardziej rozwinięty od swojego poprzednika, MobileMe, ale pod niektórymi nadal pozostaje w tyle. Osobiście najbardziej brakuje mi opcji synchronizowania pęku kluczy, ustawień aplikacji i tego typu rzeczy – działało to świetnie, szczególnie przy konfigurowaniu nowego lub tymczasowego komputera. Jeśli powiążemy to z wygodą Mac App Store to mamy hit. Dev Preview 2 wprowadza jednak coś, co Apple nazywa iCloud Tabs – klikając jeden przycisk synchronizują się nam wszystkie otwarte zakładki pomiędzy wszystkimi naszymi iUrządzeniami oraz Makami.

Sweet!


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK