iMagazine

∞ Polski Apple Store leży, a mój iPad nie grzeje się

20/03/2012, 07:23 · · · 0

Polski Apple Store jest obecnie wyłączony – trwa aktualizacja. Mocno zdziwiłbym się, gdyby nie dotyczyło ono iPada trzeciej generacji i nawet jeśli dzisiaj jeszcze się nie pojawi, to może w końcu zobaczymy Apple TV wspierający 1080p. Apple wczoraj wieczorem podało oficjalne ceny tabletu na rynku polskim – nie odbiegają od tych, których się spodziewaliśmy.

Cały czas pojawiają się kolejne zarzuty, że iPad się grzeje, co z kolei powoduje impotencję, odpadające kończyny i topiącą się skórę. Śpieszę uspokoić, że moja sztuka osiąga co najwyżej miłą w dotyku, letnią ciepłotę porówynwalną z wodą o temperaturze ciut wyższej niż ta, którą odczuwamy jako zimną. Mam nadzieję, że to ma jakikolwiek sens …

podało oficjalne ceny tabletu na rynku polskim - nie odbiegają od tych (...)" target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK