iMagazine

∞ iPhone szóstej generacji będzie miał moduł LTE

23/03/2012, 23:18 · · · 0

Jeden z deweloperów piszących dla iOS odkrył w systemie iOS 5.1 w pliku var/stash/Applications/Preferences.app/English.lproj/Network.strings te oto wpisy:
„4G_ON_CALL_CANCEL” = „Cancel”;
„4G_ON_CALL_OK_DISABLE” = „Disable”;
„4G_ON_CALL_OK_ENABLE” = „Enable”;
Widać po nich wyraźnie odniesienia do rozmów telefonicznych w sieciach z dostępną transmisją LTE. Daje to nam prawie 100% pewność, że w kolejnej generacji iPhone’a (po prostu iPhone) będzie moduł LTE. Mam nadzieję, że tym razem „LTE w iPhone piątej generacji, a sprawa Polska” będzie wyglądało inaczej niż w przypadku iPada trzeciej generacji.

PS. Są dwa różne głosy. Pierwszy iPhone 6G będzie miał ekran taki sam jak obecny, drugi głos mówi dużo większy. Stawiam ostatnie piwo, że będzie taki sam jak obecnie.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK