iMagazine

Navatar GPS & CB – polskie aplikacje w App Store [promocja wiosenna]

24/03/2012, 09:30 · · · 0

Producent nawigacji Navatar GPS&CB przygotował nową, atrakcyjną promocję na początek wiosny. Od 19 marca do 1 kwietnia 2012 r. kierowcy korzystający z iPhone’a będą mogli stać się użytkownikami Navatara w wersji GPS&CB na znacznie korzystniejszych warunkach. Promocja obejmuje cenę aplikacji, a także opłaty za okresowe pakiety mobilnego CB radia. Roczny pakiet CB kosztuje teraz niecałe 10 euro (wcześniej – 23,99 euro). Celem akcji jest popularyzacja mobilnego CB wśród kierowców.

Posiadacze smartfonów Apple’a, którzy dopiero zaczną korzystać z Navatara lub którzy do tej pory korzystali z jego darmowej wersji (samej nawigacji), będą mogli pobrać aplikację w wersji GPS&CB w niższej cenie – 0,79 euro (wcześniej – 3,99). Dla klientów już korzystających z bogatszej wersji programu, przygotowano specjalne ceny pakietów mobilnego CB. Zmiany w cenach kształtują się następująco:

– Mobile CB Premium 1 m-c – 3,99 € 1,59 €
– Mobile CB Premium 3 m-ce – 9,99 € 2,99 €
– Mobile CB Premium 12 m-cy – 23,99 € 9,99 €

Mobilne CB to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu – za pomocą telefonów komórkowych z zainstalowaną aplikacją – kierowcy mogą się komunikować w sposób zbliżony do klasycznego CB radia. Różnica polega na tym, że zasięg mobilnego CB można dowolnie skalować, od kilku do stu kilometrów, oraz że komunikaty są dostępne jeszcze przez kilka godzin. Navatar GPS&CB umożliwia ponadto wzajemne powiadamianie kierowców o zdarzeniach na drogach za pomocą prostych znaczników na mapie (np. remont, korek, kontrola policji). Zawiera także listę aktualnych fotoradarów.

Mobilne CB jest tym bardziej użyteczne, im więcej kierowców korzysta z tego rozwiązania. Dlatego głównym celem obecnych obniżek jest znaczące zwiększenie liczby aktywnych użytkowników Navatara w wersji GPS & CB. Przy tych cenach kierowcy mają świetną sposobność, by stać się nowymi użytkownikami aplikacji, która łączy funkcje nawigacji i CB radia – powiedział Leszek Giza, prezes spółki.

Navatar to polska aplikacja nawigacyjna, oparta na mapach otwartego projektu OpenStreetMap, zwanego „wikipedią wśród map” (w skali świata projekt ma już pół miliona zarejestrowanych użytkowników!). Działa nie tylko na systemach iOS, ale także na urządzeniach z Androidem. Mapy są aktualizowane bardzo często – w wersji płatnej na iPhone co 48 godzin. Użytkownicy smartfonów Apple’a mają do dyspozycji dwie wersje.

– Navatar GPS – całkowicie bezpłatna nawigacja samochodowa z polskim lektorem i prowadzeniem kierowcy w trybie turn-by-turn;
– Navatar GPS&CB – w tym wariancie nawigacja posiada nie tylko mobilne CB, ale także inne funkcje społecznościowe, w tym np. możliwość zapisywania śladów GPS wraz z ich automatycznym przenoszeniem do OpenStreetMap. Mapy w tej wersji aktualizowane są co 48 godzin.

Navatar działa także na urządzeniach z systemem Android. Na razie dostępna jest bezpłatna nawigacja Navatar GPS, natomiast w planach jest także bogatsza wersja z CB.

Nazwa Producenta: Spoorle Sp z o.o.

Nazwa Kategorii: Navigation

Link iTunes: http://itunes.apple.com/pl/app/navatar-gps-cb/id486847228?mt=8

Cena: 0,79EUR

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

0

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o