iMagazine

∞ Ile wydajesz pieniędzy na prasę elektroniczną? [ankieta]

30/03/2012, 09:32 · · · 0

Ostatnio pojawił się artykuł, w którym ogłoszono, że iPadowcy wydają $70K dziennie na prasę elektroniczną. Biorąc pod uwagę ile jest iPadów na świecie, to kwota znikoma – dosłownie ułamki centów dziennie. Ciekawy jednak jestem jak to wygląda w Polsce – wiadomo, że wszyscy mamy inne przyzwyczajenia, inne potrzeby i różnie korzystamy z iPadów.

Moje pytanie zatem dotyczy tylko i wyłącznie prasy typu miesięczniki, tygodniki czy dzienniki, obojętnie w jakiej formie (eGazeta, Newstand, itp, itd.), z pominięciem książek:

Take Our Poll

Ciekawy jestem też czy decydujecie się na subskrypcje czy kupujecie numery indywidualnie:

Take Our Poll

Czytaj dalej " target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK