iMagazine

∞ Paper, bo pomysły rodzą się na papierze

30/03/2012, 08:51 · · · 0


Aplikacja jest absolutnie niesamowita pod względem UI i UX – „czysta”, prosta w użyciu i cała otoczko po prostu znika jak zaczynam tworzyć. To co widzicie na filmie, czyli precyzja malowania palcem, to nie jest ściema – sam byłem w szoku. Sam program jest darmowy, wraz z jednym narzędziem do rysowania, ale pędzle i inne trzeba dokupić – pełny pakiet kosztuje €6. Ciekawy jestem co Pejot będzie w stanie tym stworzyć …

Czytaj dalej " target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK