iMagazine

∞ Podglądaj monitor aktywności w Docku w OS X

03/04/2012, 09:34 · · · 0

Monitor aktywności (Activity Monitor) w OS X to bardzo przydatne narzędzie w niektórych sytuacjach – pominę jego zastosowanie, ponieważ jego wachlarz jest tak szeroki jak pupa przeciętnej amerykanki. Ciekawą funkcjonalność możemy natomiast uzyskać zamykając wszystkie jego okna, pozostawiając aktywną jedynie ikonę w Docku. Wystarczy kliknąć na nią prawym przyciskiem1 i wybrać to co chcemy, aby wyświetlała. Dostępne są:

  • wykorzystanie procesora
  • historia wykorzystania procesora
  • wykorzystanie sieci
  • aktywność dysku twardego
  • wykorzystanie pamięci

Smacznego!

  1. Lub Ctrl+klik dla purystów.
Czytaj dalej " target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK