iMagazine

∞ Pogoda na iPadzie

03/04/2012, 12:25 · · · 0

Na iPadzie aplikacji pogodowych jest pod dostatkiem, czasami jednak trudno znaleźć coś naprawdę ładnego. Mniej bardzo przypadł do gustu Weather 2x – prosty UI z ładnie zaimplementowanymi gestami, które odkrywają dodatkowe informacje, jak chociażby powyższą prognozę na następne dni. Wersja na iPhone jest nawet chyba ładniejsza … Kosztuje €0.79.

Alternatywy

Najładniejszy chyba jednak pozostanie tymczasem Weather Station Pro, kosztujący €1.59. Jego bardzo czysty design wyjątkowo do mnie przemawia, a informacje na nim przedstawione są widoczne na pierwszy rzut oka ze sporej odległości.

Na moim iPadzie zalegają jeszcze dodatkowo: darmowy The Weather Channel, kosztujący €0.79 Weather HD oraz chyba wyświetlający najwięcej informacji, Weather +, który kosztuje tyle co poprzednik z listy.

A jak i jakie aplikacji wykorzystujecie Wy? Zostawiacie włączonego iPada z prognozą w docku? Dajcie znać w komentarzach.

0 Czytaj dalej " target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.