iMagazine

∞ iPod Nano Touch

04/04/2012, 15:06 · · · 0

Projekty Yanko Design już gościły u mnie na blogu. Dziś projekt czegoś nazwanego iPod Nano Touch, czyli takiego trochę połączenia małego iPoda z Nano z Touch. W środku  zmodyfikowany systemem operacyjnym iOS i jego charakterystyczny przyciskiem Home. Urządzenie z projektu ma też kamerę do rozmów FaceTime, wiec pewnie ma tez Wi-Fi. To oczywiście tylko projekt i popis designerski, ale moim zdaniem bardzo udany. Ja osobiście bardzo jestem ciekaw co Apple zrobi z moimi ukochanymi iPodami. Obecna generacji iPod nano nie zmieniła się od dwóch lat, Classic to już lepiej nie wspominać, zaś Touch nie dość, że się nie zmienia to jest tylko ubogim krewnym iPhone. Apple albo zabije linię, albo musi wypuścić jakiś produkt, który ją bardzo odświeży. Na przykład podobny do tego ze zdjęć. Kupilibyście takiego iPoda?


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK