iMagazine

∞ Będą nowe iPody

10/04/2012, 15:30 · · · 0

Serio się boję, że linia iPodów się kończy.
Apple praktycznie nie pokazuje nowości w tym segmencie. Obecne iPody wszystkich generacji są na rynku już ponad dwa lata. Na szczęście referencje znalezione w systemie iOS 5.1 pokazują, że możemy się spodziewać przynajmniej nowego iPod touch. Nowy iPod odnaleziony w iOS 5.1 oznaczony jest jako iPod5,1, obecny model to zaś iPod4,1.

Oczywiście nie wiadomo jakie zmiany przejdzie przejdzie ten model. Według mnie spodziewać się możemy lekko odświeżonego wyglądu, procesora znanego z iPada trzeciej generacji czyli A5X, oraz wersji o pojemności 128GB. Pojawienie takiej wersji spowodowało by prawdopodobnie usunięcie z oferty iPoda classic, który już od przeszło trzech lat nie otrzymał żadnej aktualizacji. Kiedy premiera – prawdopodobnie okolice października.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK