iMagazine

∞ Tworzenie nowych notatek za pomocą Siri

10/04/2012, 20:25 · · · 0

Siri okazuje się być przydatna w kilku okolicznościach – sam korzystam z jej usług najczęściej w samochodzie lub miejscach, gdzie mam zajęte ręce. W tej pierwszej sytuacji zazwyczaj mam w uchu słuchawkę, więc nie muszę sięgać po telefon, aby wydać jej komendy. Przeważnie pomaga mi wysyłać krótkie SMSy lub ustawia przypomnienia. Niedawno jednak odkryłem możliwość tworzenia notatek, co jest super wygodne – często do głowy przychodzi mi temat, o którym chciałbym napisać i wiem, że jeśli go nie zapiszę, to zapomnę o nim. Aby stworzyć nową notatkę wystarczy powiedzieć:

  • Create a new note <tekst>

Tekst jest oczywiście opcjonalny, a sam zwrot również możecie wypowiedzieć inaczej. Jeśli nie podacie od razu tego pierwszego, to Siri poprosi, tak jak widać to na załączonym przykładzie1.

  1. Nie, Siri nie działa na 3G/3GS.
Czytaj dalej " target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK