iMagazine

AppSport – polskie aplikacje w App Store

13/04/2012, 09:24 · · · 0

AppSport jest to pierwszy polski dziennik sportowy, który wychodzi 7 razy w tygodniu. Stworzony jest w oparciu o platformę wydawniczą PressPad i posiada charakterystyczny dla niej, prosty, przejrzysty interfejs użytkownika.

W każdym numerze znajdziecie skondensowane wiadomości z różnych wydarzeń sportowych, jakie miały miejsce poprzedniego dnia.

Mnie bardzo cieszy, że oprócz piłki nożnej – choć stanowi ona duży procent informacji – znalazło się także miejsce na Formułę 1 czy rajdy terenowe.

Bardzo fajną opcją jest możliwość pobrania artkułów z  AppSport w formie Podcastu z iTunes Store. To bardzo duże ułatwienie dla ludzi, który nie mają czasu czytać, a chcieli by być na bieżąco z informacjami ze sportu.

Szkoda, że aplikacja nie ma zaimplementowanych funkcji społecznościowych i nie da się podzielić interesująca informacją ze znajomymi na Twitterze. Mam nadzieję, że to się zmieni. W końcu producenci aplikacji obiecują, że niebawem dodadzą nowe, zupełnie nieznane na rynku funkcjonalności, dzięki którym będziemy bliżej sportu niż kiedykolwiek wcześniej.

Aplikacja jest przygotowana zarówno dla iPhone’a jak i dla iPada.

Developer: PressPad Sp. z o.o.

Kategoria: Sports

Cena: 0,00 Euro

iTunes: http://itunes.apple.com/pl/app/appsport/id506321788?mt=8

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK