iMagazine

∞ Pocket – nowy Read It Later

18/04/2012, 08:57 · · · 0

Read It Later, serwis konkurencyjny dla Instapaper i poniekąd Readability, przeszedł pełny rebranding i od dzisiaj nazywa się Pocket. Różni się od jednak od produktu Marco Armenta jedną rzeczą – zapisuje nie tylko artykuły, ale również filmy, zdjęcia i, jak reklamują na stronie, „praktycznie wszystko inne.” Niestety brakuje dwóch funkcji, które nadal wyróżniają Instapaper – możliwości podglądu co czytali znajomi (oraz co im się podobało) oraz nowy The Feature, który zapewnia dzienną porcję ciekawych artykułów z każdej dziedziny.

Na obecną chwilę przeczytałem za pomocą Pocket tylko jeden artykuł autorstwa (o ironio!) Marco Armenta i nie mam żadnych większych zastrzeżeń. UI jest świeże i przejrzyste, a UX nie oferuje niespodzianek. Pocket jest też kompatybilny wstecz z aplikacjami, które oferowały Read It Later. Oznacza to, że zarówno Tweetbot, Reeder jak i Flipboard1 wspierają go już dzisiaj.

  1. Moje najczęściej używane apps na iPadzie.
Czytaj dalej " target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK