iMagazine

∞ Co zrobić aby mieć iPhone’a w ofercie jak się nie ma iPhone’a w ofercie – ZTE Acqua

19/04/2012, 11:23 · · · 0

Jeśli kiedyś mówiłem, że Samsung kopiuje design Apple to teraz muszę dodać tam wyrażenie – w umiarkowany sposób. Za to nowy telefon jaki wkrótce (czerwiec) będzie dostępny w sieci Play czyli ZTE Acqua już się nie bawi w jakieś półśrodki. Bo chyba nie tylko mi się wydaje, że urządzenie które widzicie po prawej wygląda bliźniaczo podobnie do iPhone 4/4S.

Ciekawe czy Andorid 4.0 Ice Cream Sandwich będący w nim systemem operacyjnym będzie w standardzie posiadał nakładkę upodabniającą go do iOS. Telefon posiada ekran 4″ o rozdzielczości 480 x 800 pixeli, transmisję HSDPA, aparat 5Mpx, 4GB pamięci, procesor Cortex-A5 GHz. Totalnym zaś zakoczeniem może być to, że będzie dostępny w kolorze czarnym i … białym.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK