iMagazine

Funny Vehicles – polskie aplikacje w App Store

22/04/2012, 09:49 · · · 0

Funny Vehicles to interaktywna książeczka dla najmłodszych z serii Funny Stories. Dzieci mogą słuchać opowieści o motocyklu, samochodzie ciężarowym, statku oraz innych środkach transportu. Każdy z trzynastu bohaterów przedstawia siebie i w przystępny sposób opowiada o swoich zwyczajach. Dodatkową funkcją jest Obrazek/Skojarzenie: po dotknięciu bohatera pojawia się powiększone słowo (nazwa pojazdu), a narrator czyta prezentowany wyraz.

Poprzez połączenie uniwersalnego tekstu, grafiki oraz dźwięku z rozrywką i promocją czytelnictwa, Funny Stories trafi zarówno do przedszkolaków, jak i starszych dzieci. Umożliwiają to także trzy tryby przeczytania historii:

1. Odtwórz – tekst czytany przez lektora (męski lub żeński lektor), strony zmieniają się automatycznie

2. Przeczytaj mi – tekst czytany przez lektora, ale strony użytkownik przewraca samodzielnie

3. Przeczytaj sam – tekst czyta użytkownik oraz samodzielnie przewraca strony.

Oprócz nagrań i tekstu w języku polskim dostępna jest także wersja w języku angielskim, która zachęci dziecko do oswojenia się z obcym językiem bądź – w przypadku starszych dzieci – utrwali słownictwo i poprawną wymowę.

Aplikacja posiada wersję na iPhona oraz iPada.

Developer: JOJO Mobile Polska Sp. z o.o
Kategoria: Books
Cena: 0,79 Euro – iPhone, Free – iPad
iTunes: http://itunes.apple.com/pl/app/funny-stories-funny-vehicles/id441899176?mt=8 (iPhone)
http://itunes.apple.com/pl/app/funny-stories-funny-vehicles/id441899939?mt=8  (iPad)

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK