iMagazine

∞ BBC, Nat Geo i wiele więcej programów TV za darmo na iPhone i iPad!

23/04/2012, 09:31 · · · 0

W App Store pojawiła się płatna aplikacja, które udostępnia wiele angielskich kanałów za darmo … i prawdopodobnie bezprawnie …

Aplikacja nazywa się TV English Premiumkosztuje €0.79 i jest uniwersalna. Sugeruję się pośpieszyć, bo Apple lada moment zdejmie ją ze sklepu. Sugeruję również liczyć się z tym, że program w pewnym momencie przestanie działać. Pełną listę kanałów znajdziecie w informacjach w sklepie, ale mogę zdradzić, że u mnie streamowanie działa bez problemów. Można również skorzystać z AirPlay i przełączyć obraz na telewizor.

Czytaj dalej " target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK