iMagazine

∞ iOS 6 zobaczymy 11 czerwca

25/04/2012, 14:57 · · · 0

Firma Apple oficjalnie dziś ogłosiła, że doroczna konferencja Worldwide Developers Conference czyli WWDC 2012 odbędzie się w dniach 11-15 czerwca w Moscone Center w San Francisco. Jest prawie pewne, że wzorem lat poprzednich zobaczymy na tej konferencji system operacyjny iOS w pierwszej developerskiej wersji. Tego się naprawdę nie mogę doczekać. Prawdopodobnie też będzie pokazana finalna wersje OS X 10.8. Osobiście zaś nie liczę ani na nowego iPhone 6G (szóstej generacji) ani na żadną inną nowość sprzętową. To nie ta konferencja.

Problem jest tylko taki, że w tym czasie będę na wakacjach i nie jestem przekonany czy będę miał dostatecznie dobry internet, aby pobrać, a potem napisać coś więcej o tej wersji systemu.

Jakbyście chcecie się tam wybrać to bilety są już w sprzedaży w cenie 1599$. Spieszcie się, pewnie szybko się rozejdą.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK