Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Caartoo – polskie aplikacje w App Store

Caartoo – polskie aplikacje w App Store

5
Dodane: 13 lat temu

Posiadasz mase kart lojalnosciowych ktore nie mieszcza Ci sie w portfelu?

Denerwujesz sie, gdy podczas zakupow dowiadujesz sie, ze wlasnie ominela Cie znizka, gdyz zapomniales zabrac odpowiedniej karty z domu?

Mamy dla Ciebie doskonale rozwiazanie! Caartoo to bezplatna aplikacja mobilna umozliwiajaca przechowywanie kart lojalnosciowych w telefonie i majac wszystkie karty zawsze przy sobie cieszyc sie znizkami dostepnymi w programach lojalnosciowych.

– Kategoria: Finanse

– bezpośredni link do App Store :itunes.apple.com/pl/app/caartoo/id509859158?l=pl&ls=1&mt=8

– cena: darmowy

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 5

Pytanie tylko czy to działa?
Większość kart aktualnie ma pasek magnetyczny i tu już mamy problem. Kiedyś testowałem inną aplikację gdzie skanowało się swój kod kreskowy i na ekranie go generowało. Pojechałem na stację BP i co się okazało? Czytnik nie może sczytać kodu z telefonu.

No dokładnie. Nie zawsze skanery kodów chcą “zobaczyć” taką elektroniczną wersję karty i kończy się na tym że zniżka i tak nam przepada… szkoda bo pomysł dobry.

+ za dobre chęci, ale większość “prawdziwych” kart lojalnościowych to nie są karty zdrapki, albo kartonik na miejsce dla pieczątek na darmową kawę. Kartę trzeba włożyć do czytnika i tu zabawa się kończy.

Może ja mam może paranoję, ale ta aplikacja nie wspomina ani słowem o jakimkolwiek szyfrowaniu!! Nie zdziwię się jeśli cała transmisja idzie po zwykłym nieszyfrowanym http (nie sprawdzałem ale sugeruje to próba połączenia z przeglądarki z https://caartoo.com/). Konto zakładamy tylko z aplikacji i nie ma do niego dostępu z poziomu www. To czemu dane nie są trzymane lokalnie tylko na czyimś serwerze? W dodatku aplikacja jest darmowa. Ciekawy model biznesowy. :)
Mam nadzieję, że ludzie którzy kiedykolwiek widzieli lub nawet słyszeli o 1Password będą dość sceptycznie odnosić się do tego typu pomysłów.