iMagazine

Nowy wymiar Map Google’a

04/06/2012, 13:06 · · · 0

Na 5 dni przed WWDC, Google poprowadzi event, na którym przedstawią „nowy wymiar” jednego ze swoich najlepszych produktów – map:

We’ll also demo some of the newest technology and provide a sneak peek at upcoming features that will help people get where they want to go – both physically and virtually.

W perspektywie przecieków o tym, że Apple ma zrezygnować z usług Google’a w tym zakresie, to bardzo ważne wydarzenie dla nich, a data nie jest przypadkowa – po WWDC przedstawienie mogłoby przejść zupełnie bez echa, zakładając oczywiście, że nowe mapy w iOS będą lepsze. Niestety mam co do tego wątpliwości, tym bardziej, że patrzę z perspektywy europejskiego użytkownika – jeśli nowy system nie będzie lepszy od obecego, to Apple wystawi swoich użytwkoników na ciężką próbę. Chociaż z drugiej strony … aplikacja Mapy praktycznie nie zmieniła się od iOS 1.0.

flattr this!

0 Czytaj dalej " target="blank" class="linkedin">

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.