iMagazine

Myszka Melania jest chora – polskie aplikacje w App Store

03/07/2012, 09:29 · · · 0

Myszka Melania ma kilka skutecznych sposobów na walkę z nudą, które świetnie sprawdzają się podczas domowych zmagań z gorączką i katarem.

Niezwykle ciepłe, klasyczne ilustracje dla dzieci doskonale komponują się z nastrojowym głosem lektorki Magdaleny Nieć i pogodną treścią tego utworu.

Ze względu na obszerny tekst bajki, wersja na iPhone’a dostępna jest tylko w wersji czytanej przez lektorkę.

Zarówna w wersji na iPada jak i na iPhone’a dzieci mogą układać puzzle z ilustracji.

Producent: PGS Software S.A.

Category: Books

Cena:  0.79 euro

Link do App Store: http://itunes.apple.com/pl/app/id505453304?mt=8

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK