iMagazine

FYI – Dziękujemy!

16/07/2012, 12:28 · · · 0

Takie maile jak ten dają nam przeświadczenie, że to co robimy ma jakiś sens. Dodają nam skrzydeł i wiary. Dziękujemy…

Cześć

Jesienią uczestniczyłem w konkursie iMagazine. W sumie rzutem na taśmę usiadłem i skomponowałem mały dżingiel w Garageband na iPadzie.
Udało mi się wygrać. Był to interfejs gitarowy Apogee Jam. Wygrana zbiegła się z decyzją o założeniu małego, osobistego projektu muzycznego. Minęło kilka miesięcy, ja ciągle nagrywam, są małe sukcesy – jeden z moich utworów niedługo powinien zagościć w audiobooku. Wszystkie gitary nagrywam poprzez Apogee Jam, czasami nagrywając wspieram się podpinaniem Apogee do iPada używając Ampkit+. Jeśli chodzi o dodatkowy ekwipunek jest to klawiatura midi i poczciwy biały Macbook 3.1 2Ghz  z 2007!roku z Leo i 2Gb RAM używany praktycznie od nowości. Używam tylko i wyłącznie Garageband i kilku wtyczek do niego.

Jeszcze raz dzięki. Dzięki nagrodzie od was mogę spełniać swoje marzenia bawiąc się w muzykę.

serdecznie pozdrawiam,
Tomek
http://soundcloud.com/melancoholic
melancoholic.net

Przy okazji szczerze polecamy, koniecznie zajrzyjcie i posłuchajcie fajnej muzyki na melancoholic.net


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK