iMagazine

CloudOn dostępny w Polsce

21/07/2012, 11:42 · · · 0

Dobra wiadomość przede wszystkich dla wszystkich z Was, którzy muszą korzystać plików Microsoft Office na iPadach.

Dostępna do wczoraj tylko na terenie USA aplikacja i usługa CloudOn, została rozszerzona na kolejne kraje, w tym na Polskę.

CloudOn jest specjalnie spreparowanym terminalem, dzięki któremu możemy korzystać z microsoftowego Worda, Excela i Powerpointa, co więcej dostosowanych do ekranu iPada. Ok, wielu z Was powie, że przecież mamy np iWork, ale spróbujcie proszę użyć makr lub tabel przestawnych w Numbers, albo śledzić zmiany w Pages. Kto z tego korzysta, to wie o czym piszę.

Aplikacja jest darmowa i wymaga założenia konta w CloudOn (przy pierwszym uruchomieniu programu). Możemy ją zintegrować z naszym Dropboxem, Boxem lub Google Drive.

Link do App Store: http://itunes.apple.com/pl/app/cloudon/id474025452?mt=8


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK