iMagazine

Sensacyjne Lato Filmów – polskie aplikacje w App Store

24/07/2012, 16:12 · · · 0

Sensacyjne Lato Filmów” to darmowa aplikacja na iPhone’a, która została stworzona na potrzeby Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego.

Aplikacja „Sensacyjne Lato Filmów” zawiera plany projekcji oraz imprez towarzyszących Festiwalu, podzielone na kilka wygodnych kategorii, umożliwiających szybkie sprawdzenie miejsca i godziny festiwalowych projekcji. Co więcej, aplikacja pozwala na stworzenie własnego harmonogramu Festiwalu, czyli planu wybranych przez nas filmów i okołofestiwalowych atrakcji. Dla osób nieznających wszystkich pozycji filmowych wchodzących w skład programu przygotowano z kolei krótkie opisy, umożliwiające poznanie fabuły filmu, reżysera i aktorów w nim występujących. Dodatkowo, ogromnym plusem aplikacji jest możliwość korzystania z niej bez dostępu do Internetu, dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić niezbędne informacje.

Sensacyjne Lato Filmów to hasło, pod którym kryje się Kołobrzeski Festiwal Filmowy. Festiwal, na którym odbędą się projekcje najlepszych polskich filmów sensacyjnych, wyłonionych w ogólnopolskim plebiscycie. I edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 9 -12 sierpnia w Kołobrzegu. Gospodarzem Festiwalu jest krytyk filmowy, Tomasz Raczek.

Aplikację wykonała firma Synthcomm sp. z o.o., twórca takich marek jak Bajki na iPada i edukacyjne gry Learning Heroes.

Kategoria: Lifestyle

Link: http://itunes.apple.com/pl/app/sensacyjne-lato-filmow-2012/id542643557

Aplikacja darmowa

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

0

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o