iMagazine

iPhone 5 – sample zdjęć i panoram

24/09/2012, 11:39 · · · 0

Po zakupie iPhone’a udaliśmy się na weekend do Wrocławia, gdzie niestety przeziębiłem się na własne życzenie. Niestety pogoda nie była przesadnie rewelacyjna, więc światło było ponure i nudne. Niemniej jednak, wykonałem kilkanaście zdjęć i panoram, w rzeczywistych warunkach, które mogą Wam dać pełniejszy obraz aparatu w nowym iPhonie. Zdjęcia wstawione na stronę mają po 1240px na szerokim boku, ale na samym dole zapraszam do pobrania 146MB paczki z kompletem zdjęć w pełnej rozdzielczości.

Zobacz galerię →


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK