iMagazine

Free Teacher / Self Teacher – polskie aplikacje w App Store

18/11/2012, 10:48 · · · 0

Free Teacher to aplikacja pozwalające na szybkie przyswojenie dowolnego typu informacji, tj. słówek, materiałów na klasówkę, kolokwium lub egzamin.

Sam zdecyduj o tym czego chcesz się uczyć i wprowadź swoje materiały z telefonu lub wygodnie i szybko z komputera.

Ty wprowadzasz materiały, a aplikacja odpyta Cię z nich w określonej kolejności, a także zapamięta twoje postępy i umożliwi Ci zaplanowanie powtórek.

Oprócz możliwości definiowania swojej bazy wiedzy, Free Teacher posiada predefiniowaną listę ćwiczeń językowych (angielski, hiszpański, francuski) oraz przykładowe ćwiczenia z państw i stolic świata (w sumie ponad 2000 słówek).

Aplikacja dostępna jest w języku polskim i angielskim. Wersja płatna nie posiada reklam i umożliwia wczytywanie słówek z Google Spreadsheet.

Free Teacher URL: https://itunes.apple.com/us/app/free-teacher/id567185243?mt=8
Self Teacher URL: https://itunes.apple.com/us/app/self-teacher/id545169989?mt=8
Kategoria: Education

Free Teacher: free
Self Teacher: wersja płatna 0.89 Euro

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK