iMagazine

foto.sosho, czyli przerób swojego iPhone’a w aparat

29/11/2012, 18:14 · · · 0

Dzień, w którym kupiłem mojego iPhone’a 4 był ostatnim dniem, kiedy widziałem menu mojego kompakta. Po prostu telefon od Apple od dwóch lat oferuje tak dobry aparat, że naprawdę niewiele więcej potrzeba do szczęścia, dla mnie przynajmniej. Oczywiście, nie mówię tutaj, że każdy producent aparatów powinien zwijać interes, ale po prostu do codziennych zdjęć smartfon mi wystarcza. Jednak, niektórzy potrzebują więcej…

Przynajmniej tak uważa autor najnowszego gadżetu do iPhone’a, czyli … Will.i.am. Tak, ten amerykański raper, współzałożyciel Black Eyed Peas postanowił zmienić iPhone’ografię.

Przygotowane zostały dwa modele tej nakładki (C i V od Vintage) w dwóch wersjach (4 i 5). Oczywiście 4 to rozmiar przygotowany dla iPhone’a 4/4S, zaś 5 to edycja dla iPhone’a 5. Co ciekawe, nie różnią się one tylko wymiarami – inne są również funkcje.

Posiadacze iPhone’ów poprzednich generacji będą mogli cieszyć się wymiennymi soczewkami (standardowa, fish-eye, szeroki kąt oraz teleobiektyw), a także wbudowaną lampą błyskową oraz pakietem narzędzi służących do edycji, udostępniania zdjęć, a także nakładania na nie dodatkowych filtrów. foto.sosho C.4 ma kosztować 199 GBP, zaś model V.4 to wydatek 299 GBP. Oba sprzęty będą dostępne od 6 grudnia, póki co w Selfridges.

Jeżeli chodzi o modele C.5 i V.5, to data premiery ani ceny nie zostały jeszcze ogłoszone. Użytkownicy „piątek” będą mogli dzięki tym akcesoriom robić zdjęcia o rozdzielczości 14 MPix (standardowo – 8 MPix).

źródło: Petapixel.com


Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK