iMagazine

KRZYŻÓWKI Plus – polskie aplikacje w App Store

30/11/2012, 08:01 · · · 0

KRZYŻÓWKI Plus to gwarancja doskonałej rozrywki i pożyteczny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Aplikacja udostępnia bogaty wybór pakietów krzyżówek, który zadowoli każdego entuzjastę tego typu rozrywek. Systematyczne aktualizacje nie pozwolą na nudę nawet najbardziej zapalonym hobbystom.

W aplikacji KRZYŻÓWKI Plus znajdziesz krzyżówki klasyczne, panoramiczne, kształtne oraz jolki, podzielone pod kątem tematyki. Każda krzyżówka jest także przypisana do jednego z pięciu poziomów trudności, co umożliwi Ci wybór pakietu najbardziej dostosowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wpisywanie haseł do diagramu z pewnością ułatwi dedykowana klawiatura zawierająca polskie znaki;)

Producent: INFOR IT Sp. z o.o.

Kategoria: Gry/Rozrywka

Link iTuneshttps://itunes.apple.com/pl/app/crosswords-plus/id544059311?mt=8

Cena: free

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK