iMagazine

Wyniki konkursu Nadgryzieni w RCS2 w tygodniu technologii

19/12/2012, 09:10 · · · 0

Mieliśmy okazję na bardzo interesującą przygodę z naszym partnerem – RCS2 – dzięki którym powstał tydzień technologii, który składał się z siedmiu odcinków naszego podcastu oraz konkursu z iPadem w roli głównej. Chcielibyśmy wszystkim podziękować za towarzyszenie w tym przedsięwzięciu oraz poprosić o skierowanie do tej krótkiej serii osób zainteresowanych zakupem produktów Apple – staraliśmy się opowiedzieć o wszystkim na tyle prosto i szczegółowo, aby każdy zrozumiał charakter tych produktów, ich zalet oraz wad.

Chciałbym również przedstawić Wam zwycięzcę konkursu – Grzegorza Kaczmarka (@borewicz9). Gratulacje Grześku i oby Ci iPad z piórkiem Wacoma służył długo. Byłoby nam również bardzo miło jakbyś nam podesłał zdjęcie nagród jak już je otrzymasz!


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK