iMagazine

Pomysł na prezent – warszawski salon D.Bramante1928

21/12/2012, 15:25 · · · 2

Niedawno, w Warszawie na ul. Wiejskiej 17, w samym centrum, otwarty został salon D.Bramante1928. O niesamowitych produktach tej marki pisaliśmy już kilkukrotnie na łamach iMagazine.

Dla przypomnienia D.Bramante1928 jest duńskim producentem skórzanych pokrowców i toreb na tablety, komórki i laptopy.

Teraz w salonie firmowym możecie znaleźć wszystkie produkty w jednym miejscu. Świetna i wygodna lokalizacja, dobre wyeksponowanie produktów oraz obsługa, która ceni sobie prostotę, minimalizm oraz elegancję – to najlepsze referencje.

Szukacie prezentu świątecznego? Zajrzyjcie do salonu D.Bramante1928. W salonie są też dostępne wybrane produkty firm Gear4 oraz Creative.

Salon przygotował specjalnie dla Was Passbooka na iPhone’a, dzięki któremu będziecie mieli 10% zniżki podczas zakupów – kliknijcie z iPhona w TEGO LINKA aby pobrać kupon.

Dokładny adres sklepu:

ul. Wiejska 17
Warszawa
Telefon +48 22 622 17 04

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00
Sobota 11:00 – 15:00


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK