iMagazine

Błyskawiczne wyświetlanie pojedynczego kalendarza

01/01/2013, 21:05 · · · 0

Korzystanie z wielu kalendarzy, w których jest sporo wydarzeń może w chwili poszukiwania jednego z nich przyspożyć zawrotu głowy. W takiej sytuacji przydałoby się po prostu wyłączyć wszystkie niepotrzebne plany zajęć.

Na szczęście systemowy Kalendarz nam to umożliwia. Wystarczy, że w kolumnie z listą kalendarzy klikniemy ten, który ma zostać z wciśniętymi klawiszami ⌥ ⌘, by pozostałe zostały natychmiastowo ukryte.

Aby z powrotem przywrócić widok wszystkich kalendarzy musimy kliknąć któryś z ukrytych planów, ale tym razem z wciśniętym tylko klawiszem .

Źródło: Mac OS X Hints


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK