iMagazine

Kikoplay – polskie aplikacje w App Store

03/01/2013, 14:04 · · · 0

kikoplay_ikonaKiko, to nowa darmowa aplikacja dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, a w niej aż trzy gry. Dzięki „Balonikom” dzieci ćwiczą refleks oraz uczą się kolorów i kształtów. W grze „Gotowanie” mają możliwość przyrządzenia pysznej pizzy, kanapki, toru lub lodowego  deseru. „Portret” pozwala dokonywać zabawnych przeróbek zdjęć wykonanych aparatem telefonu lub tabletu.

Aplikacja działa na urządzeniach z systemem iOS, a więc m.in. iPhone i iPad, w tym najnowszych z ekranem Retina. Dostępna jest w języku polskim, angielski, niemieckim  i rosyjskim. Na stronie www.kikoplay.com można znaleźć bliższe informacje o grach we wszystkich wymienionych językach.

Aplikację można pobrać za darmo w AppStore:

https://itunes.apple.com/pl/app/kikoplay-darmowe-gry-dla-dzieci/id557858276?mt=8

Wydawcą gier jest wydawnictwo Phoenix Press, które we wrześniu uruchomiło interaktywny serwis dla dzieci www.krainakiko.pl.

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.

0

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o