iMagazine

Kikoplay – polskie aplikacje w App Store

03/01/2013, 14:04 · · · 0

kikoplay_ikonaKiko, to nowa darmowa aplikacja dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, a w niej aż trzy gry. Dzięki „Balonikom” dzieci ćwiczą refleks oraz uczą się kolorów i kształtów. W grze „Gotowanie” mają możliwość przyrządzenia pysznej pizzy, kanapki, toru lub lodowego  deseru. „Portret” pozwala dokonywać zabawnych przeróbek zdjęć wykonanych aparatem telefonu lub tabletu.

Aplikacja działa na urządzeniach z systemem iOS, a więc m.in. iPhone i iPad, w tym najnowszych z ekranem Retina. Dostępna jest w języku polskim, angielski, niemieckim  i rosyjskim. Na stronie www.kikoplay.com można znaleźć bliższe informacje o grach we wszystkich wymienionych językach.

Aplikację można pobrać za darmo w AppStore:

https://itunes.apple.com/pl/app/kikoplay-darmowe-gry-dla-dzieci/id557858276?mt=8

Wydawcą gier jest wydawnictwo Phoenix Press, które we wrześniu uruchomiło interaktywny serwis dla dzieci www.krainakiko.pl.

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK