iMagazine

Strapiony Miś – polskie publikacje w iBookstore

06/01/2013, 12:18 · · · 0

Tuż przed świętami dostaliśmy maila od Roberta Przybyszewskiego, autora książeczki dla dzieci p.t. „Strapiony Miś”, która dostępna jest za darmo w iBookstore.

Niestety mail wylądował nie tam gdzie powinien i dopiero dziś do niego dokopaliśmy się. Pozdrawiamy i przepraszamy za poślizg w jego publikacji:

Stworzyłem jakiś czas temu książeczkę dla dzieci. Dla malutkich dzieci raczej. Książeczkę złożyłem w iBooks Author. Dziś książeczka została zaakceptowana i pojawiła się w ibooks store:

https://itunes.apple.com/pl/book/strapiony-mis/id583716561?mt=11&ign-mpt=uo%3D4

Jest także możliwość pobrania pliku ibooks i pdf bezpośrednio z mojego dropboxa:

https://www.dropbox.com/sh/jw42ru36059wdtm/VGW_5qt-UQ

Informacje i obrazki powiązane z tą książką i przyszłymi umieszczam na facebooku:

http://www.facebook.com/LilyBooks

Książeczka jest darmowa.

Będę wdzięczny za udostępnienie tych informacji waszym odbiorcom.

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK