iMagazine

Proste Słowa – polskie aplikacje w App Store

26/01/2013, 09:00 · · · 0

ikonaProste Słowa to gra dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat), które poznały już alfabet i właśnie zaczynają naukę łączenia liter w wyrazy.

Aplikacja oferuje tryb nauki, w którym dziecko ma możliwość zapoznać się z jednym z 75-iciu wyrazów (obrazek + napisany wyraz + lektorka), oraz dwa tryby sprawdzania wiedzy: wskazywanie właściwego słowa lub wskazywanie pasującego obrazka.

Wyniki sprawdzeń zapisywane są w specjalnej tablicy wraz z czasem i oceną ze szkolnej skali.

Pobierz naszą grę i spraw swoim dzieciom frajdę!

Zapraszamy do zabawy :-)

* Kategoria: Gry

* Producent: Calipatria

* Link: https://itunes.apple.com/pl/app/proste-s-owa-nauka-wyrazow/id582965484?mt=8

* Cena: aplikacja bezpłatna (wyświetla nieinwazyjne reklamy, które
można wyłączyć za 0,89 EURO)

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK