iMagazine

Duża aktualizacja Foldify

04/02/2013, 22:44 · · · 0

Jeśli przeczytaliście już najnowsze wydanie iMagazine, z pewnością zwróciliście uwagę na wywiad przeprowadzony z twórcami, nie bójmy się tego napisać, hitu ostatnich miesięcy – aplikacji Foldify, która w unikalny sposób łączy ze sobą świat wirtualny z rzeczywistym. W związku z nią mam dla Was dobrą wiadomość – ukazała się aktualizacja wnosząca sporo dodatków i usprawnień.

Foldify 1.1 to przede wszystkim możliwość importowania zdjęć z rolki aparatu. Od teraz będziemy mogli wstawiać własne i innych facjaty na makiety „ludziopodobne” albo wykorzystamy zdjęcia jako swoiste tekstury uprzednio przygotowane w zewnętrznym programie.

Ale na tym nie koniec – dodano możliwość pobierania koloru z siatki, wypełnienie kształtu kolorem, jak również znajdziemy 6 całkiem nowych szablonów oraz wiele świeżych pieczątek. Pixle nie zapomniało również, że już niedługo Walentynki, dlatego przygotowało specjalny zestaw miłosnych pieczątek i oczywiście dodało makietę serca.

Jedną z ogromnych zalet Foldify jest również społeczność, która z dnia na dzień się powiększa, w związku z czym jej twórcy dodali nową kategorię „Trending”, dzięki czemu dowiemy się, jakie najświeższe prace przypadły do gustu innym.

Czas najwyższy więc zajrzeć do Update’ów w App Store bądź udać się tam na zakupy. Foldify to gwarancja zabawy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

0

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o