iMagazine

TP-Link partnerem iMagazine

13/03/2013, 18:12 · · · 0

Bardzo miło nam poinformować, że TP-Link został naszym partnerem „sieciowym”. Od dzisiaj w kategorii Sieci, którą znajdziecie na górnym pasku strony, znajdziecie wszelkie testy, recenzje i wiadomości na temat routerów, extenderów, tutoriali pod OS X wraz ze wszystkimi innymi powiązanymi tematami, niekoniecznie pochądzących od tej firmy.

Jeśli chodzi natomiast o samego TP-Linka to zapraszam do artykułu Maćka Skrzypczaka na temat najnowszych „zabawek” firmy, zaprezentowanych na tegorocznej wystawie CeBIT.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK