iMagazine

Szybki podgląd ostatnich stron w Safari na iPhonie

18/05/2013, 16:30 · · · 0

W iOS 6 wprowadzono kilka usprawnień przeglądarki Safari. Jednym z nich jest możliwość szybkiego przejrzenia na iPhonie ostatnio odwiedzanych stron.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

We wcześniejszych wersjach iOS funkcja szybkiego podglądu witryn dostępna była jedynie na iPadzie. Aby podejrzeć listę stron, na których ostatnio byliśmy, należy przytrzymać jedną z dwóch strzałek na dolnej belce Safari. Przekierują one odpowiednio do witryn, na których byliśmy wcześniej oraz do tych, z których się cofnęliśmy. Funkcja działa zarówno w pionowym, jak i w poziomym trybie działania przeglądarki.

Obraz 12.05.2013, godz. 16.19

Źródło: Lifehacker.com


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK