iMagazine

Szybki podgląd ostatnich stron w Safari na iPhonie

18/05/2013, 16:30 · Paweł Hać · · 0

W iOS 6 wprowadzono kilka usprawnień przeglądarki Safari. Jednym z nich jest możliwość szybkiego przejrzenia na iPhonie ostatnio odwiedzanych stron.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

We wcześniejszych wersjach iOS funkcja szybkiego podglądu witryn dostępna była jedynie na iPadzie. Aby podejrzeć listę stron, na których ostatnio byliśmy, należy przytrzymać jedną z dwóch strzałek na dolnej belce Safari. Przekierują one odpowiednio do witryn, na których byliśmy wcześniej oraz do tych, z których się cofnęliśmy. Funkcja działa zarówno w pionowym, jak i w poziomym trybie działania przeglądarki.

Obraz 12.05.2013, godz. 16.19

Źródło: Lifehacker.com

0

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

iMag Weekly to dodatkowe i rozszerzone treści, których nie znajdziecie na stronie i w magazynie. Nowe wydanie pojawia się w każdy piątek, a w środku dodatkowe, unikalne treści z różnych dziedzin – takie, które już znacie z miesięcznika, a także zupełnie nowe.

Subskrypcja, zaczynająca się od 10 złotych za 4 wydania, pozwala Wam wpływać na nasz rozwój, umożliwia wsparcie redakcji, a co najważniejsze – stawia podwaliny pod kolejne ciekawe inicjatywy.