iMagazine

Newsweek na iOS trafił na iPhone’a

20/05/2013, 21:49 · · · 4

Jednym z pierwszych polskich czasopism, które znalazły się w Kiosku w iOS, był Newsweek. Przez długi czas dostępny był jedynie na iPadzie, jednak wczorajsza aktualizacja dostosowała aplikację do działania na iPhonie.

Newsweek na iPhone’a nie różni się funkcjonalnie od wersji iPadowej. Niektóre artykuły dostępne są w formie nagrań audio, choć po zablokowaniu ekranu odtwarzanie zostaje wstrzymane.. Ponadto w każdym wydaniu znajdują się zdjęcia, które występują jedynie w cyfrowej wersji tygodnika. Czcionki oraz układ treści zostały dostosowane do mniejszego ekranu, komfort czytania jest więc zbliżony do tego, jaki oferuje tablet. Niestety, aplikacja nie została zoptymalizowana do działania na iPhonie 5, co widać na poniższych zrzutach ekranu.

newsweekiphone

Aplikacja Newsweek PL jest dostępna bezpłatnie w App Store. Najnowsze wydanie tygodnika można pobrać bezpłatnie. Poprzednie numery są dostępne jedynie na iPadzie.

Link: https://itunes.apple.com/pl/app/newsweek-pl/id392277213?mt=8

4

Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.