iMagazine

Twitter for Mac wiecznie żywy

22/05/2013, 21:11 · · · 0

Nie tak dawno, informowałem Was, że oficjalny klient Twittera dla Maka doczekał się aktualizacji. Był to, co najmniej, szok, bowiem program ten nie był zmieniamy od wielu, wielu miesięcy. Dzisiaj, do App Store zawitała kolejna wersja aplikacji. Jakie zmiany czekają na użytkowników?

Tych nie ma wiele. Najnowsza wersja oznaczona jest numerkiem 2.2.1, co oznacza pomniejsze nowości. Najważniejszą widać na poniższym zrzucie.

Screen Shot 2013-05-22 at 9.03.34 PM

 

Jest to wsparcie dla, wprowadzonego w Mountain Lion (dla przypomnienia – premiera: lipiec 2012), Centrum Powiadomień. Teraz tam możemy otrzymywać powiadomienia o nowych Tweetach, wzmiankach czy Wiadomościach Prywatnych. Tak, Wzmiankach, bo Interakcji oficjalny Twitter na OS X jeszcze się nie doczekał. Poza tym poprawiono kilka błędów, między innymi, dotyczących powiadomień w Growl.

Screen Shot 2013-05-22 at 9.01.07 PM

Tradycyjnie, aktualizację znajdziecie w Mac App Store a jeżeli jeszcze nie instalowaliście Twitter for Mac, to jest on dostępny również w Mac App Store, za darmo.

Zastanawia mnie jedno – czy to oznacza, że Twitter chce nawrócić zwolenników Tweetbota czy Osfoory na własnego klienta tego serwisu społecznościowego? Jeżeli tak, to czuję, że czekają nas gruntowne zmiany w programie, bowiem odstaje on od wersji na iOS czy WWW.

0

Michał Zieliński

Star Wars, samochody i Taylor Swift.

mikeyziel

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.