iMagazine

Pojedyncze aplikacje w planie Creative Cloud dla zespołów

06/08/2013, 19:19 · · · 0

Adobe z chwilą wprowadzenia Creative Cloud oprócz subskrypcji obejmującej wszystkie aplikacje dawał możliwość wyboru również tylko jednego z programów. Od niedawna taka możliwość istnieje również dla zespołów.

Od 1 sierpnia 2013 roku firma Adobe udostępniła nową ofertę umożliwiającą zespołom kupno dostępu do jednej z desktopowych aplikacji wchodzących w skład Creative Cloud takich jak: Photoshop CC, InDesign CC, Illustrator CC i innych razem z 20 GB przestrzeni dyskowej w chmurze oraz możliwością zaprezentowania prac na Behance, wiodącej społeczności internetowej dla branży kreatywnej.

Z pewnością ciekawi jesteście, jak to wygląda w kwestii kosztów. Otóż plan pojedynczej aplikacji w ramach Creative Cloud dla zespołów dostępny jest w cenie 29,99€ miesięcznie. Jeśli jednak jesteście użytkownikami starszego oprogramowania od Adobe (wersje CS3 i wyżej) możecie skorzystać z promocyjnej ceny 19,99€ miesięcznie. Zarówno pełne pakiety jak i plany pojedynczych aplikacji są dostępne za pośrednictwem resellerów na całym świecie. Pełen pakiet jest również dostępny bezpośrednio na Adobe.com.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.adobe.com/products/creativecloud/teams.html.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK