iMagazine

Fotografie ze Strumienia zdjęć jako wygaszacz ekranu

18/08/2013, 16:48 · · · 0

Dzięki Strumieniowi zdjęć wszystkie wykonane urządzeniem z iOS fotografie trafiają natychmiast na dysk Maca. OS X pozwala na automatyczne ustawienie ich jako wygaszacz ekranu.

Na początku należy upewnić się, że Strumień zdjęć włączony jest zarówno na iPhonie bądź iPadzie, jak i na Macu. W tym celu na iOS wchodzimy do Ustawień, a następnie do sekcji Zdjęcia i aparat. Opcja Mój strumień zdjęć powinna być zaznaczona. Na OS X włączamy iPhoto, a następnie z lewej kolumny wybieramy pozycję Strumień zdjęć. Klikamy w przycisk Włącz strumień zdjęć.

strumien3

 Teraz na OS X przechodzimy do Preferencji systemowych, a następnie do menu Wygaszacz i biurko. Wybieramy zakładkę Wygaszacz ekranu. Z lewej kolumny wybieramy jeden z pokazów slajdów. Następnie w menu Źródło wybieramy strumień zdjęć, który ma pojawiać się na wygaszaczu.

strumien2

Źródło: OS X Daily


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK