iMagazine

Halo, Rozalia! – polskie aplikacje w App Store

19/08/2013, 14:59 · · · 0

Halo_Rozalia_iconHalo, Rozalia! Wieczorne rozmowy owcy i krowy

Zabawna historia o dwóch lubiących rozmowy telefoniczne (i siebie nawzajem) sympatycznych i troskliwych sąsiadkach to zaproszenie do zabawy słowem, obrazem i dźwiękiem.

Pierwsza interaktywna książka wydawnictwa CrocoLabel, zilustrowana z artystycznym zamysłem, przygotowana z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły, otwiera serię „A kuku!” – serię, która w naturalny sposób wspiera rozwój mowy dziecka.

Nazwa producenta: CrocoLabel (w AppStore jako Monika Wasilewska)

Kategoria w App Store: Books

Bezpośredni link do polskiego App Store:
https://itunes.apple.com/pl/app/halo-rozalia/id681123844

Cena: 1,79 EUR

Przypominamy, że zbieramy informacje o polskich wydawcach oraz developerach i ich aplikacjach dostępnych App Store i Mac App Store. Przysyłajcie swoje zgłoszenia wg wytycznych, które opisaliśmy w tym wpisie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK