iMagazine

Jak wykonać połączenie FaceTime audio?

01/09/2013, 23:36 · · · 5

W iOS 7 rozszerzono możliwości połączeń FaceTime. Od teraz możliwe jest przeprowadzenie rozmowy wyłącznie z dźwiękiem, bez konieczności korzystania z kamery.

Seria 101 jest kierowana do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w niej wskazówkom będziecie mogli nauczyć się wykorzystywać Wasze telefony, tablety czy komputery w jeszcze bardziej efektywny sposób.

FaceTime audio pozwala na oszczędzenie transferu, a także oferuje znacznie lepszą jakość połączenia w przypadku używania łącza internetowego o małej prędkości. Połączenia tego typu mogą być wykonywane ze wszystkich urządzeń, które działają na iOS 7, wliczając w to iPoda touch oraz iPada.

Aby wykonać połączenie głosowe FaceTime, należy przejść do aplikacji Kontakty, a następnie odnaleźć osobę, do której chcemy zadzwonić. Przy pozycji FaceTime widoczna będzie ikona kamery oraz słuchawki telefonu – dotknięcie jej zainicjuje połączenie.

Photo 133.jpeg 2013-09-01 23-31-47

Podczas rozmowy audio można przełączyć się do trybu wideo, wystarczy dotknąć odpowiedniej ikony na ekranie. Jeżeli chcemy przyspieszyć wybieranie połączenia FaceTime audio, możemy dodać w aplikacji FaceTime kontakt do ulubionych – podczas tej czynności zostaniemy zapytani o rodzaj połączenia FaceTime, jaki ma zostać domyślnie wybrany.

Źródło: Cult of Mac


Paweł Hać

Ten od Maków i światła. Na Twitterze @pawelhac


5
Dodaj komentarz

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK